<![CDATA[ VV nieuws RSS ]]> 441175 <![CDATA[ Webinar over stikstofkringloop op melkveebedrijf ]]> Mon, 21 Oct 2019 12:43:00 GMT 441166 <![CDATA[ ’Man bijt hond’ op bezoek bij Ankie van Erp ]]> Mon, 21 Oct 2019 09:55:00 GMT 440339 <![CDATA[ Bodemkwaliteit, mest, water, stikstof, ammoniak en klimaat ]]> Wed, 16 Oct 2019 17:01:00 GMT 440104 <![CDATA[ Slimme bouwplannen, hogere ruwvoeropbrengsten ]]> Mon, 14 Oct 2019 12:58:00 GMT 439757 <![CDATA[ Grasopname in de wei bepalen ]]> Thu, 10 Oct 2019 13:55:00 GMT 438383 <![CDATA[ Aandeel blijvend grasland 57% op Koeien & Kansen-bedrijven ]]> Fri, 04 Oct 2019 14:02:00 GMT 433302 <![CDATA[ Vul de enquête over de KringloopWijzer in ]]> Wed, 02 Oct 2019 12:46:00 GMT 439102 <![CDATA[ 30e editie KWIN-Veehouderij verschenen ]]> Wed, 02 Oct 2019 11:09:00 GMT 438916 <![CDATA[ Leren van het telen van nieuwe gewassen ]]> Mon, 30 Sep 2019 07:04:00 GMT 438746 <![CDATA[ Grasland geplaagd door droogte en muizen ]]> Fri, 27 Sep 2019 08:49:00 GMT 438623 <![CDATA[ Melkveehouders buiten Europa houden fors meer koeien ]]> Thu, 26 Sep 2019 07:25:00 GMT 438621 <![CDATA[ Onderzoek emissiearmer bemesten met gebruik van kalksuspensie ]]> Thu, 26 Sep 2019 07:08:00 GMT 437631 <![CDATA[ Drone herkent weiderest ]]> Fri, 13 Sep 2019 09:52:00 GMT 437426 <![CDATA[ Ammoniakemissie per hectare gedaald in 2018 op Koeien & Kansen-bedrijven ]]> Tue, 10 Sep 2019 07:19:00 GMT 437156 <![CDATA[ Kurzrasen: kort maar krachtig ]]> Wed, 04 Sep 2019 13:58:00 GMT 437153 <![CDATA[ Van Wijk kiest voor bemesten naar behoefte ]]> Wed, 04 Sep 2019 13:19:00 GMT 437138 <![CDATA[ Verbeter de stikstofbenutting van uw mais via het vanggewas ]]> Wed, 04 Sep 2019 11:57:00 GMT 436972 <![CDATA[ Nieuwe editie Handboek Melkveehouderij 2019-2020 ]]> Mon, 02 Sep 2019 07:50:00 GMT 436563 <![CDATA[ Nederlands melkveebedrijf kent hoge voerefficiëntie ]]> Wed, 28 Aug 2019 12:26:00 GMT 435996 <![CDATA[ Na droogte grasland zuinig bemesten ]]> Fri, 16 Aug 2019 13:57:00 GMT 435889 <![CDATA[ Eten sociale koeien meer gras? ]]> Thu, 15 Aug 2019 14:15:00 GMT 434812 <![CDATA[ Zonder bemesting veel opbrengst ]]> Thu, 15 Aug 2019 12:03:00 GMT 433869 <![CDATA[ Koopman experimenteert met verdunnen van mest met water ]]> Mon, 12 Aug 2019 15:54:00 GMT 433669 <![CDATA[ Van Hoven levert VLOG melk ]]> Thu, 08 Aug 2019 10:09:00 GMT 430752 <![CDATA[ Koeien & Kansen-bedrijven benaderen Planet Proof criteria ]]> Wed, 31 Jul 2019 12:11:00 GMT 434554 <![CDATA[ Nieuwe handreiking BEX is gepubliceerd ]]> Fri, 26 Jul 2019 11:45:00 GMT 434438 <![CDATA[ Vanggewas onderzaaien geeft op dit moment een beter resultaat ]]> Wed, 24 Jul 2019 12:39:00 GMT 430637 <![CDATA[ Stijging nitraatconcentratie in het grondwater ]]> Wed, 24 Jul 2019 10:35:00 GMT 433385 <![CDATA[ Achtste jaar voor proef grondbewerking en groenbemesters ]]> Tue, 23 Jul 2019 07:33:00 GMT 434147 <![CDATA[ Hogere opbrengst eerste snede na eggen voor doorzaaien grasland ]]> Fri, 19 Jul 2019 12:27:00 GMT 433822 <![CDATA[ Praktijkproeven doorzaaien van blijvend grasland ]]> Fri, 19 Jul 2019 08:21:00 GMT 433889 <![CDATA[ Ammoniakemissie niet lager door frequent mixen van melkveedrijfmest ]]> Tue, 16 Jul 2019 08:12:00 GMT 431675 <![CDATA[ Prijzen voor vee en vlees verschillen flink ]]> Mon, 15 Jul 2019 10:00:00 GMT