BEX van CRV uniform met BEX van Koeien & Kansen

Koeien & Kansen en CRV trekken samen op bij verantwoording van het mestbeleid voor melkvee. Eind 2009 is de rekengang al gelijk getrokken. Nu is ook de weergave van het resultaat in het bedrijfsoverzicht van CRV aangepast aan de uitvoer die de excretiewijzer van Koeien & Kansen levert. Doordat Koeien & Kansen en CRV de BEX nu op dezelfde wijze berekenen en toelichten hoeven gebruikers en controleurs niet meer te twijfelen wat de juiste weergave is. Met deze samenwerking is de kans op fouten dus minimaal geworden.
De uitvoer levert managementinformatie waarbij veehouder en adviseur het rantsoen van de veestapel kunnen controleren en inzicht krijgen welke voedermiddelen en rantsoenbestanddelen de stikstof- en fosfaatexcretie verlagen, of juist verhogen.

Meer informatie bij Michel de Haan  en Jolanda van Hoorne.

Bericht geplaatst op 14 april 2010

Oudste Nieuwsbericht Vorige Nieuwsbericht Overzicht alle Nieuwsberichten Volgende Nieuwsberichten Nieuwste Nieuwsberichten

© Verantwoorde Veehouderij - Wageningen UR Laatst bijgewerkt: 3-8-2011 .
Mail vragen en opmerkingen over de Verantwoorde Veehouderij - Website naar: webmaster.asg@wur.nl